Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O teście

VII edycja testu samochodów elektrycznych i hybrydowych FLEET ELECTRIC DAY odbędzie się 1 października 2024 r. (wtorek).

Fleet Electric Day (FED) to autorski projekt redakcji miesięcznika Fleet www.fleet.com.plwww.napedyalternatywne.pl. Projekt polega na propagowaniu i demokratyzowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi.  W ramach jednodniowego testu, umożliwimy uczestnikom zapoznanie się z pełną gamą samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz zasilanych paliwami alternatywnymi, dostępnych na polskim rynku. Łącznie udostępnimy do jazd kilkadziesiąt samochodów osobowych  i ciężarowych także. Test jest doskonałą okazją do tego, żeby sprawdzić jak wygląda eksploatacja tego typu pojazdów zarówno w ruchu miejskim, jak i podmiejskim. FED daje też uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz rozmów z przedstawicielami dostawców rynkowych. Uczestnicy będą również mogli zapoznać się i porównać ze sobą różne urządzenia służące do ładowania akumulatorów w pojazdach o napędzie elektrycznym lub hybrydowym. Dostępne będą różne standardy wtyczek oraz ładowarki o różnej mocy. Przedstawiciele firm dostarczających takie urządzenia chętnie podzielą się wiedzą dotyczącą kosztu zainstalowania urządzenia oraz doradzą, które z nich będą odpowiednie do posiadanej lub przyszłej floty pojazdów.

Firmy leasingowe zaprezentują najnowsze oferty finansowania samochodów elektrycznych i niskoemisyjnego transportu. Nie zabraknie również firm oferujących infrastrukturę paliw alternatywnych.
W teście wezmą udział praktycy z zakresu zarządzania flotami, managerowie zarządzający dużymi flotami, którzy podzielą się z czytelnikami Fleet (także e-wydania) doświadczeniami z testu.
Dodatkowo z całego testu, odbywającego się w ruchu miejskim i na specjalnie przygotowanych próbach, będzie relacja filmowa, a podczas wydarzenia odbędą się także specjalne pokazy i premiery najnowszych modeli aut z napędami alternatywnymi.
Celem tego wyjątkowego testu jest przybliżenie technologii napędów alternatywnych przedsiębiorcom i fleet managerom.

W imieniu redakcji magazynu „Fleet – Napędy Alternatywne”, zaproszenie kierujemy do osób zarządzających oraz do osób odpowiedzialnych za politykę samochodową lub rozwój elektromobilności.
Fleet Electric Day to wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie do przedstawicieli firm, jednostek samorządowych, włodarzy miast,  spółek Skarbu Państwa, które są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów z napędami alternatywnymi.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerzy Fleet Electric Day:

 • importerzy motoryzacyjni
 • instytucje finansowe i leasingowe, firmy CFM
 • firmy ubezpieczeniowe
 • stacje paliwowe
 • dostawcy produktów i usług (firmy IT, GPS, Telematyka)
 • dostawcy nowoczesnych technologii
 • niezależne sieci serwisowe, dystrybutorzy części zamiennych
 • koncerny paliwowe
 • koncerny oponiarskie
 • stacje ładowania
 • infrastruktura do ładowania aut elektrycznych
 • organizacje i stowarzyszenia

 

Miejsce

1 października 2024 r. (wtorek)
Airport Hotel Okęcie, Warszawa

Dojazd

Airport Hotel Okęcie, Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa