Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności – partnerem merytorycznym Fleet Electric Day 2023!

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności to jedna z największych organizacji branżowych w Polsce. Współtworzy rynek elektromobilności poprzez realizację projektów z zakresu wdrażania infrastruktury ładowania, flot pojazdów elektrycznych, rozwoju rynku eTruck, rozwoju branży e-mobility w gospodarce i edukacji z zakresu elektromobilności po to, aby uczynić ideę transportu zeroemisyjnego realną. Współpracuje z biznesem oraz licznymi organizacjami ze szczebla rządowego, pozarządowego i międzynarodowego. Biorą udział w wielu organach doradczych w kwestii rozwoju branży. 

W tym roku po raz drugi PIRE weźmie udział we Fleet Electric Day w roli Partnera Merytorycznego. Przy stoisku organizacji będzie można rozmawiać z ekspertami elektromobilności, którzy opowiedzą o tym jak w prosty sposób zarządzać elektryczną flotą w firmie, aspektach prawnych takiej elektryfikacji, a także technologiach, które są nieodłącznym elementem wymiany flot firmowych na elektryczne. 

PIRE tworzy także otoczenie do rozwoju gospodarczego w oparciu o technologie zeroemisyjne poprzez tworzenie Inkubatora E-Mobility Innovation HUB w ramach Europejskiego Centrum Elektromobilności.

- Kreujemy i prowadzimy działania w oparciu o wiedzę ekspertów branżowych. Inicjujemy, a następnie wdrażamy procesy pozwalające na właściwy rozwój transportu zeroemisyjnego. Nasze działania opierają się przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu. Budujemy ekosystem elektromobilności na fundamencie nowych technologii i między innymi o tym chcemy opowiedzieć na tegorocznym wydarzeniu - mówi Krzysztof Burda, Prezes Zarządu Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności.
https://pire.pl/

Temat: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego – partnerem merytorycznym FED 2023. Konsultacje z ekspertem!

Przeczytaj również

Miejsce

1 października 2024 r. (wtorek)
Airport Hotel Okęcie, Warszawa

Dojazd

Airport Hotel Okęcie, Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa